• Ciemięga
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

9 marca 2024 roku w Świetlicy Wiejskiej w Miłocinie po raz kolejny już Stowarzyszenie „U Źródeł Ciemięgi” dokonało uroczystego podsumowania Konkursu Kobieta Roku połączonego z obchodami Dnia Kobiet.

Tegoroczna Kapituła Konkursowa przyznała tytuł KOBIETY ROKU Pani Czesławie Wrótniak.

Pani Czesława współpracuje z naszym Stowarzyszeniem od początku jego działalności. To aktywna animatorka życia społecznego i kulturalnego w miejscowości i na terenie gminy Jastków. Swoją działalnością promuje zarówno powiat jak i województwo. Wraz z kołem wielokrotnie brała udział w dożynkach powiatowych i wojewódzkich, festiwalach i konkursach kulinarnych. Zawsze uczynna, uśmiechnięta, chętna do pracy, nigdy nie odmówiła swojej pomocy, zarówno w sprawach organizacyjnych jaki prywatnych.

Naszej Kobiecie Roku serdecznie gratulujemy oraz zarówno Jej, jak i pozostałym Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i wytrwałości. Niech uśmiech towarzyszy Wam w życiu prywatnym i zawodowym i niech nigdy nie opuszcza Was nadzieja i wiara w swoje możliwości.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom, którzy spędzili z nami ten wieczór oraz Kołu Gospodyń Wiejskich w Miłocinie za przygotowanie poczęstunku.

Do zobaczenia za rok.

Zarząd Stowarzyszenia „U Źródeł Ciemięgi”

image0000011 1

image0000011

image0000001 1

Stowarzyszenie w Liczbach

156
Imprez dla dzieci
79
Imprez okolicznościowych
172
Zawodów sportowych
49
Członków