• 2
  • 3
  • 4
  • 5

20181208 105121Nasza impreza sportowa, którą organizowaliśmy w maju 2018 r. „Gramy dla Niepodległej" znalazła się w finałowej 16-tce najlepszych projektów w kraju w upowszechnianiu sportu masowego i rodzinnego na terenach wiejskich w roku 2018. Byliśmy najlepsi w województwie, a w skali kraju zdobyliśmy 12 miejsce.

W dniach 7-9 grudnia 4-osobowa delegacja Stowarzyszenia „U źródeł Ciemięgi" gościła na Zamku w Uniejowie na podsumowaniu roku 2018 w Krajowym Zrzeszeniu Ludowe Zespoły Sportowe, gdzie podczas gali finałowej odebraliśmy pamiątkowe puchary i nagrody. Nagrodzone zostały również najlepsze kluby w sporcie wyczynowym oraz województwa za wyniki podczas mistrzostw Zrzeszenia LZS w różnych dyscyplinach.

Nasza delegacja wzięła udział w wielu ciekawych prelekcjach oraz zawodach sportowych. Godnie reprezentowaliśmy województwo lubelskie zdobywając 3 medale. Pani Agata Kędra zdobyła 2 medale (złoto i brąz), a Kasia Kaznowska 1 (złoto).

Odbyliśmy profesjonalny, kilkugodzinny trening w Nordic Walking pod okiem aktualnego Mistrza Polski i Europy – Jakuba Deląga. Miłą i atrakcyjną niespodzianką były zajęcia rekreacyjne w Termach Uniejów. Do Miłocina wróciliśmy wypoczęci i zmotywowani do dalszego działania.