Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj65
mod_vvisit_counterW tym tygodniu893
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3043
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny239175
Użytkowników online: 49 

Pensjonat Panda

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil w Pokojach Gościnnych PANDA.

Obiekt nasz znajduje się ok. 300 m od morza i pięknej piaszczystej plaży, w bardzo spokojnej części Karwi. Oferujemy 1 studio; 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje.

 

KONTAKT:

84-105 Karwia, ul. Relaksowa 38

tel. kom. 605 537 338

tel. kom. 605 537 568

e-mail: panda.karwia@gmail.com

www.panda.afr.pl

PROMOCJA!

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia otrzymają 10% zniżki!

Złota jesień nad Ciemięgą
piątek, 30 września 2011 08:13

Po raz drugi zorganizowanio nad Cimięgą imprezę kulturalno-sportową dla dzieci i dorosłych. W piękny piątkowy dzień od godz. 10.00 rozpoczęło się "święto ziemniaka" dla dzieci oraz ich rodziców, na tą okazję nauczyciele przygotowali wiele konkursów i zabaw, natomiast rada rodziców  pyszne placki ziemniaczane oraz inne potrawy, którymi zajadały się dzieciaki. Nagrody dla dzieci biorących udział w konkursach ufundował KRUS.

 

Wieczorem odbyło się spotkanie integracyjne dla dorosłych (rekordowy udział 80 osób). Podczas spotkania odbył się konkurs na najlepszą nalewkę. Po raz drugi I miejsce zajęła nalewka Czarka Górniaka była to wiśniówka, jednak ex aequo z nalewką Beaty Trojanowskiej "kukułką". Pozostałe nalewki niewiele odstawały smakiem od zwycięzców.

 

W tym roku hitem imprezy okazał się  konkurs na potrawy z ziemniaka, do którego zgłoszono 10 potraw. I miejsce zdobyła "psiocha na kaszy"- Basi Żelazo, II miejsce "kryzysy" - Danuty Bieniek, III miejsce "zapiekanka - kasztelański przysmak" - Anny Karwat z Moszny. Laureaci otrzymali pamiątkowe medale a zwycięzcy upominki. Miłym akcentem wieczoru było wręczenie pucharu od Stowarzyszenia "U Źródeł Ciemięgi" dla BS Nałęczów za tytuł sponsora roku 2011. Puchar z rąk Prezesa Krzysztofa Góreckiego odebrał Prezes BS Nałęczów Grzegorz Bednarczyk. Na spotkaniu naszym nie zabrakło także posła Krzysztofa Michałkiewicza, senatora Grzegorza Czeleja, z-cy Wójta z Jastkowa Beaty Woroszyło oraz radnych z sejmiku województwa gm. Jastków i Wojciechów.  Przy dobrej muzyce bawiono się do rana.

 

Podziękowania za przygotowania imprezy należą się w szczególności:

 

nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Miłocinie na czele z Panią Dyrektor, Radzie Rodziców, Kołu Gospodyń Wiejskich  oraz członkom Stowarzyszenia a w szczególności:  Krzysztofowi Kędrze, Darkowi Goralowi, Romkowi Mirosławowi oraz Marianowi Górniak.

 

Do zobaczenia za rok.

Krzysztof Górecki