Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj115
mod_vvisit_counterW tym tygodniu719
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2557
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny231206
Użytkowników online: 26 

Pensjonat Panda

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil w Pokojach Gościnnych PANDA.

Obiekt nasz znajduje się ok. 300 m od morza i pięknej piaszczystej plaży, w bardzo spokojnej części Karwi. Oferujemy 1 studio; 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje.

 

KONTAKT:

84-105 Karwia, ul. Relaksowa 38

tel. kom. 605 537 338

tel. kom. 605 537 568

e-mail: panda.karwia@gmail.com

www.panda.afr.pl

PROMOCJA!

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia otrzymają 10% zniżki!

W Miłocinie rozegrano I Ogólnopolski Turniej Szachowy "U Źródeł Ciemięgi"
wtorek, 26 lipca 2011 16:45

W Szkole Podstawowej w Miłocinie odbył się I Ogólnopolski Turniej Szachowy "U Źródeł Ciemięgi". Wystartowało w nim 45 zawodników i zawodniczek z klubów z całej Polski m.in. z Drakona Lublin,   Awansu Żyrzyn, Tempa Ożarów, Jaćwieżu Suwałki i Polonii Warszawa. Celem imprezy była popularyzacja szachów i promocja regionu, ale uczestnicy mogli też zdobyć wyższe kategorie szachowe - tłumaczy Jan Błaszczak, sędzia zawodów.

 

Turniej  rozegrano w dwóch grupach: A i B. W  pierwszej rywalizowało 35 szachistów. Zwyciężył Michał Mirosław z Drakona, drugi był Dariusz Frączek z AZS  UMCS Lublin, a trzeci Łukasz Siedlanowski z Astry Leśniowice, który wygrał też ranking juniorów do lat 14. W klasyfikacji kobiet triumfowała Weronika Frączek (Start Lublin), dzieci do lat 10 - Agnieszka Samujło (Drakon), a juniorów do lat 18 - Jan Góra (Jaćwież).

 

W drugiej grupie B, walczyło dziesięć osób - najlepszy okazał się niezrzeszony w klubie Alan Stępniak z Płouszowic. Zacięta rywalizacja toczyła się o drugie miejsce, które ostatecznie zajął lublinianin Oskar Dybowski, wyprzedzając Bartłomieja Modrzejewskiego (Grom Krężnica Jara) i Roberta Dybowskiego.

Najlepsi szachiści dostali nagrody pieniężne i rzeczowe oraz puchary i medale. Organizatorami zawodów byli Stowarzyszenie "U Źródeł Ciemięgi" z Miłocina oraz Lubelski Związek Szachowy w Lublinie. Mimo wakacji frekwencja na turnieju przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dlatego pójdziemy za ciosem i w przyszłym roku na pewno zorganizujemy drugą edycję zawodów, być może już w wydaniu międzynarodowym.

Krzysztof Górecki