Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj37
mod_vvisit_counterW tym tygodniu37
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3521
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny257647
Użytkowników online: 26 

Pensjonat Panda

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil w Pokojach Gościnnych PANDA.

Obiekt nasz znajduje się ok. 300 m od morza i pięknej piaszczystej plaży, w bardzo spokojnej części Karwi. Oferujemy 1 studio; 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje.

 

KONTAKT:

84-105 Karwia, ul. Relaksowa 38

tel. kom. 605 537 338

tel. kom. 605 537 568

e-mail: panda.karwia@gmail.com

www.panda.afr.pl

PROMOCJA!

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia otrzymają 10% zniżki!

Podsumowanie działalności za 2016 rok
środa, 07 grudnia 2016 10:12

DSC045132 grudnia 2016 odbyło się zebranie członków Stowarzyszenia „U źródeł Ciemięgi”.

 

Spotkanie rozpoczęło się montażem słowno - muzycznym poświęconym 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Multimedialne widowisko zaprezentowane przez uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie wzbudziło duże zainteresowanie i dostarczyło wielu wzruszeń. Program został przygotowany przez panie: mgr Agatę Trojanowską – Marzedę (nauczyciela j. polskiego) oraz mgr Bożenę Rusek (nauczyciela informatyki i przedmiotów przyrodniczych).

 

Zebranych gości powitał prezes zarządu Krzysztof Górecki. Złożył on sprawozdanie z działalności stowarzyszenia za rok 2016 i przedstawił plany na rok 2017. W przyszłym roku stowarzyszenie będzie odchodziło 10–lecie swojej działalności, w związku z tym poproszono wszystkich członków i sympatyków o aktywne włączenie się do promocji tego ważnego dla nas święta. Ustalono datę jubileuszu- 28 stycznia 2017 oraz omówiono sprawy organizacyjne.

 

Dyrektor Szkoły – pani Joanna Kaznowska poprosiła o przyłączenie się do konkursu „Góra Grosza”, który realizowany jest na terenie szkoły. Polega na zbieraniu monet groszowych, które zostaną przekazane na cele charytatywne. Zapraszamy do przekazywania monet do szkoły do końca grudnia. Zadeklarowano również przekazanie sprzętu sportowego w imieniu stowarzyszenia dla dzieci z Domu Dziecka w Przybysławicach.

 

W związku z jubileuszem 10- lecia zarząd postanowił wyróżnić aktywnych członków stowarzyszenia i wystąpiono z propozycja przyznania medali za pracę na rzecz organizacji. Podjęto również uchwałę w spawie przyznania tytułu Kobiety 10-lecia stowarzyszenia. Tytuł ten otrzymała pani Joanna Kaznowska. Uroczyste nadanie tytułu nastąpi podczas obchodów 10-leci.

 

Zebranie zakończono przekazaniem sobie życzeń świątecznych oraz poczęstunkiem potraw wigilijnych przygotowanych przez Agatę Kędrę, Mariana Górniaka, pyszne ciasto upiekła Maria Zaczyńska.

Zapraszamy do galerii.

 

Dziękuję

Krzysztof Górecki