Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj36
mod_vvisit_counterW tym tygodniu866
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2264
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny252174
Użytkowników online: 124 

Pensjonat Panda

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil w Pokojach Gościnnych PANDA.

Obiekt nasz znajduje się ok. 300 m od morza i pięknej piaszczystej plaży, w bardzo spokojnej części Karwi. Oferujemy 1 studio; 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje.

 

KONTAKT:

84-105 Karwia, ul. Relaksowa 38

tel. kom. 605 537 338

tel. kom. 605 537 568

e-mail: panda.karwia@gmail.com

www.panda.afr.pl

PROMOCJA!

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia otrzymają 10% zniżki!

Złota Wieża
środa, 29 kwietnia 2015 08:30

1W sobotę w Miłocinie rozegrano wojewódzki finał turnieju LZS o „Złotą Wieżę”.

Celem tych cyklicznych zmagań jest m.in. popularyzacja szachów w środowisku wiejskim, a także wyłonienie drużynowego, wojewódzkiego mistrza zrzeszenia LZS w szachach na dany rok.W sumie w tegorocznych zawodach, które po raz drugi w swojej historii odbyły się w Miłocinie (gm. Wojciechów) wzięło udział 33 zawodników z ośmiu drużyn, w tym osiem kobiet.Rywalizowano na dystansie siedmiu rund, w systemie kołowym.

 

W klasyfikacji drużynowej podium opanowały zespoły z Tomaszowa Lubelskiego. Zwyciężyła Tomasovia, a drugie miejsce zajął UKS Gim Dwójka. Trzecia lokata przypadła Astrze Leśniowice. Za nimi uplasowały się jeszcze: Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski (4. miejsce), LUKS Tempo Ożarów (5.), LUKSz Fajsławice (6.), Tur Milejów (7.) i GOKiT Dorohusk (8.).

 

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajęła Marta Gorzkiewicz z Tomasovii, drugie wywalczył Dawid Czerw, reprezentujący obecnie UKS Pionier Jastrzębie Zdrój, ale jest wychowankiem Tempa Ożarów, zaś trzecie Łukasz Gorzkiewicz z Tomasovii.

 

Najlepsi otrzymali nagrody, puchary, medale i upominki, które ufundowali Urząd Gminy Wojciechów i Urząd Marszałkowski w Lublinie. Organizatorami turnieju byli: Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Lublinie, Stowarzyszenie Regionalne „U Źródeł Ciemięgi” z Miłocina, Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie oraz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Olimp Miłocin.

 

– Cieszymy się, że organizowana przez nas impreza przyciągnęła sporą ilość zawodników i sympatyków szachów. Turniej odbył się w miłej, sportowej atmosferze, ale rywalizacja była zacięta. Podziękowania należą się naszym sponsorom, bo przy ich wsparciu mogliśmy godnie przyjąć naszych gości, zapewniając im dobre warunki do gry.

 

Stowarzyszenie przyznało nagrodę specjalną dla najmłodszej zawodniczki. Otrzymała ją niespełna 9-letnia Maja Chabros z Tempa Ożarów. Turniej w Miłocinie był jednocześnie eliminacjami do finału krajowego „Złotej Wieży”, który zaplanowano na przełomie maja i czerwca w miejscowości Chotowa, na Podkarpaciu.

 

Krzysztof Górecki

Zapraszamy do galerii zdjęć.