Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj65
mod_vvisit_counterW tym tygodniu893
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3043
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny239175
Użytkowników online: 95 

Pensjonat Panda

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil w Pokojach Gościnnych PANDA.

Obiekt nasz znajduje się ok. 300 m od morza i pięknej piaszczystej plaży, w bardzo spokojnej części Karwi. Oferujemy 1 studio; 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje.

 

KONTAKT:

84-105 Karwia, ul. Relaksowa 38

tel. kom. 605 537 338

tel. kom. 605 537 568

e-mail: panda.karwia@gmail.com

www.panda.afr.pl

PROMOCJA!

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia otrzymają 10% zniżki!

zaproszenie do teatru
poniedziałek, 09 lutego 2015 14:38

Lubelski Salon Artystyczny

w Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na recital

Joanny Lewandowskiej Taka i Taka

20 lutego 2015 / godz. 19:00

Sala Widowiskowa / Centrum Kultury w Lublinie

Joanna Lewandowska to artystka utalentowana i wszechstronna. Choć niektórzy nazywają ją wokalistką nurtu tzw. poezji śpiewanej i piosenki aktorskiej, Joanna wymyka się wszelkim klasyfikacjom i ograniczeniom. Odnajduje się w rocku, bluesie, jazzie. Niezwykła muzykalność i ekspresja głosu sprawiają, że porywa słuchacza w podróż do niezwykłego świata.

Joanna Lewandowska ukończyła szkołę muzyczną II stopnia w klasie fortepianu. Szkołę aktorstwa dała jej 5-letnia praca w musicalu „Metro”. W 2006 r. artystka wydała płytę „Najwcześniej później”, a w 2009 r. ukazała się kolejna, tym razem koncertowa płyta pt. „Moje podwórko” nagrana, na zaproszenie Krystyny Jandy, w warszawskim Teatrze Polonia.

Joanna Lewandowska jest laureatką wielu konkursów i przeglądów piosenki, a także odtwórczynią pierwszoplanowych ról w wielu spektaklach muzycznych, m.in.: „Wielka woda” (reż. J. Szurmiej), „Sztukmistrz z Lublina” (J. Szurmiej), „Brat naszego Boga” (P. Aigner). Ostatnio można było zobaczyć artystkę na deskach Teatru Roma w spektaklach muzycznych Jerzego Satanowskiego „Tuwim dla dorosłych” i „Całujcie mnie wszyscy w odbiornik”.

Podczas koncertu Joanna zaśpiewa teksty wielu autorów, od Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, nadwrażliwej skandalistki, tworzącej blisko sto lat temu, do Julii Miller – debiutantki, która śmiało może się stać następczynią największych polskich poetek piosenki. Od Jana Wołka, którego utwory śpiewali najwięksi artyści polskiej estrady, po Piotra Cieńskiego – nazywanego często „nowym Kaczmarskim”, autora „Takiej i Taki”. „Taka i Taka” to różne nastroje w tekstach, niebywałe bogactwo dźwięków i instrumentów, ciągłe poszukiwania nowych brzmień i emocji.

Ceny biletów:I miejsca: 20zł