Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj36
mod_vvisit_counterW tym tygodniu866
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2264
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny252174
Użytkowników online: 105 

Pensjonat Panda

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil w Pokojach Gościnnych PANDA.

Obiekt nasz znajduje się ok. 300 m od morza i pięknej piaszczystej plaży, w bardzo spokojnej części Karwi. Oferujemy 1 studio; 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje.

 

KONTAKT:

84-105 Karwia, ul. Relaksowa 38

tel. kom. 605 537 338

tel. kom. 605 537 568

e-mail: panda.karwia@gmail.com

www.panda.afr.pl

PROMOCJA!

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia otrzymają 10% zniżki!

Wyniki turnieju
niedziela, 01 czerwca 2014 20:53

TENIS STOŁOWY

 

DZIEWCZĘTA

KL IV-VI

          1.

ROZALIA WOJCIECHOWSKA-Miłocin

 

2.

MAŁGORZATA ZALEWSKA-Miłocin

 

3.

JUSTYNA ŻUCHNIK-Palikije

DZIEWCZĘTA

KL I-III

1.

JULIA BIENIEK-Palikije

 

2.

JAGODA CZUBAK-Palikije

CHŁOPCY

KL IV-VI

1.

BARTEK JASTRZĘBSKI-Palikije

 

2.

DANIEL POLESIAK-Palikije

 

3.

KAROL WIECZERZAK-Palikije

 

 

 

SKOK W DAL

DZIEWCZĘTA

KL IV-VI

1.

MAŁGORZATA ZALEWSKA-Miłocin

 

2.

ELIZA KOŁODZIEJ-Lublin

 

3.

KLAUDIA CZERNIEC-Miłocin

DZIEWCZĘTA

KL I-III

1.

JULIA BIENIEK-Palikije

 

2.

JAGODA CZUBAK- Palikije

 

3.

PATRYCJA KĘDZIORA-Miłocin

CHŁOPCY

KL IV-VI

1.

ERNEST RADKIEWICZ-Miłocin

 

2.

PRZEMEK DROLDOWSKI-Miłocin

 

3.

DANIEL POLESIAK-Palikije

CHŁOPCY

KL I-III

1.

PATRYK BOKINIEC-Miłocin

 

2.

MICHAŁ CHUDZIK-Miłocin

RZUT DO KOSZA

 

DZIEWCZĘTA

1.

JUSTYNA ŻUCHNIK-Palikije

 
 

2.

NATALIA JÓŹWIK-Palikije

 
 

3.

WIKTORIA CIEKOT-Miłocin

 

CHŁOPCY

1.

RAFAŁ NOWAK-Maszki

 
 

2.

PIOTREK KLEMKA-Łubki

 
 

3.

RAFAŁ CZUBAK-Palikije

 

BIEG 60M

 

DZIEWCZĘTA

KL I-III

 1.

IZABELA RYNKOWSKA-

 
 

2.

OLA CHRZANOWSKA-Miłocin

 

DZIEWCZĘTA

KL IV-VI

1.

JULIA BIENIEK-Palikije

 
 

2.

JAGODA CZUBAK-Palikije

 
 

3.

WIKTORIA POLESZAK

 

CHŁOPCY

KL I-III

1.

ROMAN SIMEONOW

 
 

2.

DAWID SZEWCZYK

 
 

3.

KAROL WRONA

 
 

4.

JAŚ BACHERA

 

CHŁOPCY

KL IV-VI

1.

MICHAŁ POLESZAK-Miłocin

 
 

2.

MICHAŁ CZEPIŃSKI-Łupki

 
 

3.

JAKUB KUKURYKA-Łubki

 
 

4.

PAWEŁ PLEWIK-Łubki

 

PRZECIĄGANIE LINY

DZIEWCZĘTA

1.

PALIKIJE

 
 

2.

MASZKI

 
 

3.

ŁUBKI

 

CHŁOPCY

1.

MIŁOCIN

 
 

2.

MASZKI

 
 

3.

PALIKIJE

 

TURNIEJ SZACHÓW

DZIEWCZĘTA

1.

NINA GÓRNIAK- Miłocin

 

2.

PAULINA STACHYRA-Maszki

   

WERONIKA KOWALIK- Miłocin

CHŁOPCY

1.

MACIEJ PIETRAŚ-Palikije

 

2.

BARTŁOMIEJ PLUTA-Palikije

 

3.

BARTEK REJMAK-Miłocin

DART

DZIEWCZĘTA

1.

WERONIKA WÓJCIK-Miłocin

 

2.

MAJA PIETRZAK-Miłocin

 

3.

ANNA WASZCZUK-Płouszowice

CHŁOPCY

1.

PAWEŁ TARKA-Łubki

 

2.

RAFAŁ CZUBAK-Palikije

 

3.

RAFAŁ NOWAK-Maszki

BIEG 30M

DLA PRZEDSZKOLAKÓW

1.

EWELINA KOWALIK-Miłocin

 

2.

OLA MAJEWSKA-Miłocin

 

3.

MAGDA WRÓTNIAK-Miłocin

PIŁKA NOŻNA MEMORIAŁ DR.LUCJANA CZAJKI

DZIEWCZĘTA

1.

WIDOK I-Lublin

 

2.

WIDOK III-Lublin

 

3.

WIDOK II-Lublin

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA

WERONIKA SOBCZYSZCZAK -Lublin

CHŁOPCY

1.

WOJCIECHÓW

 

2.

PALIKIJE

 

3.

MASZKI

NAJLEPSZY ZAWODNIK

MIŁOSZ ZARZEKA-Wojciechów

Wyniki (plik .pdf)