Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj36
mod_vvisit_counterW tym tygodniu866
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2264
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny252174
Użytkowników online: 138 

Pensjonat Panda

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil w Pokojach Gościnnych PANDA.

Obiekt nasz znajduje się ok. 300 m od morza i pięknej piaszczystej plaży, w bardzo spokojnej części Karwi. Oferujemy 1 studio; 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje.

 

KONTAKT:

84-105 Karwia, ul. Relaksowa 38

tel. kom. 605 537 338

tel. kom. 605 537 568

e-mail: panda.karwia@gmail.com

www.panda.afr.pl

PROMOCJA!

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia otrzymają 10% zniżki!

Tenis ziemny wkracza do Miłocina
piątek, 29 listopada 2013 09:08

alt

 

      Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie bierze udział w ciekawym programie Centrum Edukacji Obywatelskiej W-F z klasą .

      Ta ogólnopolska akcja edukacyjna ma zmienić myślenie o lekcjach w-f w polskich szkołach. Jednym z zadań tego projektu jest debata Sportowy Okragły Stół (SOS). Takie spotkanie odbyło się w szkole 28.11.2013 roku. W debacie udział wzięli przedstawiciel lokalnych stowarzyszeń i animatorzy sportu, dyrektorzy gminnych szkół, nauczyciele wychowania fizycznego, przedstawiciele rodziców, uczniowie . Wypracowano wiele ciekawych pomysłów i strategii, m.in. zaproponowano wejście do programu Tenis 10.

      "Tenis 10". Został on opracowany zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez International Tennis Federation w ramach programu "Play & Stay" oraz rekomendowanego systemu nauczania dzieci "Tennis10's"

      Celem programu jest przede wszystkim ujednolicenie systemu szkolenia i rywalizacji dzieci do lat 10, a także, poprzez zmianę procesu nauczania, zachęcenie do rozpoczęcia tenisowej przygody jak największej liczby dzieci. "Tenis 10" to nic innego, jak znane większości mniejsze korty i wolniejsze piłki, ale podane w uporządkowanej metodycznie formie oraz przyjemnej oprawie.

      W najbliższym czasie rusza także szkółka szachowa, którą poprowadzi instruktor z wieloletnim doświadczeniem.

 

altalt