Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj37
mod_vvisit_counterW tym tygodniu867
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2265
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny252175
Użytkowników online: 172 

Pensjonat Panda

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil w Pokojach Gościnnych PANDA.

Obiekt nasz znajduje się ok. 300 m od morza i pięknej piaszczystej plaży, w bardzo spokojnej części Karwi. Oferujemy 1 studio; 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje.

 

KONTAKT:

84-105 Karwia, ul. Relaksowa 38

tel. kom. 605 537 338

tel. kom. 605 537 568

e-mail: panda.karwia@gmail.com

www.panda.afr.pl

PROMOCJA!

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia otrzymają 10% zniżki!

Prezydent R.P. docenił nasze Stowarzyszenie
czwartek, 14 listopada 2013 14:04

alt

 

W 95 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości Stowarzyszenie „U źródeł Ciemięgi” zostało wyróżnione w sposób niezwykły, uzyskując jedno z najwyższych odznaczeń państwowych. Jest nim Brązowy Krzyż Zasługi od Prezydenta RP. Odznaczenie to odebrał Marek Wojciechowski - Wiceprezes naszego stowarzyszenia i radny województwa lubelskiego za działalność na rzecz społeczności lokalnych.

W dniu Narodowego Święta Niepodległości - 11 listopada 2013 roku Prezydent RP za pośrednictwem Wojewody Lubelskiego w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odznaczył zasłużonych przedstawicieli różnych dziedzin życia publicznego i społecznego we wszystkich województwach naszego kraju. Jednym z wyróżnionych na Lubelszczyźnie był Wiceprezes naszego Stowarzyszenia – Ten medal to wyraz uznania dla naszej wieloletniej, cierpliwej i pokornej pracy wszystkich ludzi tworzących nasze Stowarzyszenie „U źródeł Ciemięgi”. To wyróżnienie dedykuję przede wszystkim tym osobom, którzy poświęcają się dla dobra wspólnego, tj. w pierwszej kolejności dbają o innych, a dopiero na samym końcu myślą o sobie. Dziękuję wszystkim społecznikom z naszego regionu, takie chwile jak ta utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto żyć, pracować i poświęcać się w służbie drugiemu człowiekowi.” – powiedział tuż po odebraniu Brązowego Krzyża Zasługi - Marek Wojciechowski.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć